Кошик
1379 відгуків
Слава Україні! Для замовлення дзвоніть менеджеру!
+380 (98) 093-22-65
Львів, вул. Княгині Ольги, 112 "Ринок Провесінь", Львів, Україна
Світ надійного інструменту - Market Tools
Залишити відгук
-20%
Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи  4257790, фото 2
Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи  4257790, фото 3
Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи  4257790, фото 1
Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи  4257790, фото 4
Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи  4257790, фото 5
  • Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи  4257790, фото 6
  • Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи  4257790, фото 7
  • Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи  4257790, фото 8
  • Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи  4257790, фото 9

Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи 4257790

Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 007 ₴

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Потужний степлер акумуляторний Einhell TE-CN 18 Li - Solo : без АКБ 18 V , на скоби і цвяхи 4257790»

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Комбінований степлер та цвяхів 2 в 1 акумуляторний 18В Einhell TE-CN 18 Li - Solo

Акумуляторний забивач цвяхів та скоб TE-CN 18 Li - Solo - ідеальний інструмент для гаража, майстерні та майстерні, а також для реставраційних та ремонтних робіт. Комбінація степлера та цвяхового пістолета дозволяє швидко скріплювати предмети скобами цвяхів.

Міцний редуктор дозволяє робити до 20 пострілів за хвилину, а також є можливість регулювання глибини для змінної глибини проникнення.

Тонка голівка степлера дозволяє працювати практично з краю.

Журнал має індикатор рівня заповнення та забезпечує постійний огляд рівня у будь-який час. Для безпечної роботи на головці степлера є механізм спуску, а великі м'які поверхні для захоплення забезпечують зручний і надійний захоплення.

Виріб постачається в комплекті з практичним затискачем для ременя для безпечного зберігання, а також 300 цвяхами (32 мм) та 300 скобами (19 мм).

Акумулятор та зарядний пристрій серії Power X-Change доступні окремо.

Особливості:

  • Інструмент серії Power X-Change
  • Міцна передача дозволяє робити до 20 пострілів за хвилину.
  • Вузька головка степлера дозволяє зшивати дужки близько до краю.
  • Можливість налаштування глибини для змінної глибини проникнення.
  • Індикатор рівня швидкого огляду.
  • Фіксатор спускового гачка для запобігання ненавмисному зшиванню скобами/цвяхами.
  • Ергономічна м'яка ручка для комфортної роботи.
  • Постачається в комплекті з 300 цвяхами (32 мм) та 300 скоб (19 мм).
  • Акумулятор та зарядний пристрій можна придбати окремо.
  • Магніт у магазині краще утримує цвяхи/скоби на місці.
  • У комплекті шестигранний ключ для видалення скоб, що застрягли.
  • Магазин легко відкривається одним натисканням кнопки.
  • Легко скріплює мідну плівку завтовшки до 0,5 мм.

Характеристики:

Акумулятор:

Немає, Li-ion 18В

Постріли у хвилину:

20

Довжина / ширина скоби:

16 - 22 мм / 5,7 мм

Довжина / товщина цвяху

15 - 32 мм / 1 мм

Вага нетто:

2.07 кг

Вага брутто:

2.73 кг

Розміри в упаковці:

295 × 91 × 248 мм

Гарантія

24 місяці
Основні
ВиробникEinhell
Країна виробникНімеччина
ЖивленняАкумулятор
Кріпильний засібСкоби і цвяхи
Ємність контейнера300 шт.
Довжина скоби22 мм
Ширина скоби5.7 мм
Довжина цвяха32 мм
Тип акумулятораLi-Ion
Напруга акумулятору18 В
Вага2.07 кг
СтанНовий
Додаткові функції
Блокування кнопки включенняТак
Комплектація
Тип упаковкиПаперова коробка
Користувальницькі характеристики
Максимальна кількість ударів20
Гарантійний термін24
Блокування кнопки вимиканняТак
  • Ціна: 4 248 ₴