




Електричний ручний рубанок (фуганок) MAKITA KP0800 : 620 Вт, ширина 82мм, глибина 2.5мм, 2.6 кг (електрорубанок)
Рубанок Makita KP0800 чудово підходить для обробки деревини. Під час роботи рубанком рекомендується використовувати пилосос, оскільки він забезпечить чистоту на робочому місці.
У моделі рубанка Makita KP0800 при кожному кроці зміни глибини стругання на 0,1 мм чутно і відчувається клацання, що дозволяє точно регулювати глибину стругання. На підошві є підніжка, що запобігає пошкодженню ножа і захищає заготівлю від подряпин навіть якщо барабан ще не зупинився після роботи, а рубанок лежить на заготівлі.
Комплект постачання:
- твердосплавний поворотний ніж (у зборі)
- калібр для встановлення ножа
- Затискні пластини для поворотного ножа (запасна частина)
- торцевий ключ SW9
Переваги для користувача:
- великий V-подібний паз для полегшення зняття фасок
- велика кількість обертів - підходить для фінішної обробки
- твердосплавний поворотний ніж
- для обробки м'якої деревини можна використовувати ножі зі швидкорізальної сталі (HSS)
Технічні характеристики:
| Потужність | 620 Вт |
| Частота холостого ходу | 17000 об./хв |
| Ширина стругання | 82 мм |
| Товщина стружки | 0 - 2,5 мм |
| Глибина фальцю | 0 - 9 мм |
| Вібрація | 2,5 м/с² |
| Рівень шуму | 89 дБ |
| Розміри | 285 х 158 х 158 мм |
| Вага | 2,6 кг |
| Довжина кабелю | 2,5 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 2.6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2.5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Споживана потужність | 620 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість оборотів | 17000 |
- Ціна: 7 999 ₴






