Топ










Садовий обприскувач акумуляторний (електричний) Vitals Sm 016m : 16л ранцевий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний обприскувач Vitals Sm 016m істотно полегшує обробку рослин спеціальними засобами захисту від захворювань, шкідників, бур'янів, підвищує врожайність ділянки. Крім того, допускається внесення рідких добрив в прикореневу зону, а також миття вікон, велосипедів, садового інвентаря.
Характеристики на Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 016m
| Напруга акумуляторної батареї, В | 12,0 |
| Ємність акумуляторної батареї, А*год | 8 |
| Робочий тиск, мПа | 0,25-0,45 |
| Об’єм бака для препаратів, л | 16 |
| Габарити упаковки, мм | 370х190х500 |
| Вага нетто/брутто, кг | 5,8/6,5 |

У комплект входить:
- Ремінь на два плеча
- Фільтр
- Телескопічна алюмінієва трубка
- Шланг на фітингу
- Насадки.
- Відсік для дрібниць
- Підкладка під спину
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Дальність/радіус обприскування | 4 м |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 130 см |
| Загальна вага | 5.8 кг |
| Колір | Червоний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 3.6 літр/хв |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Стан | Новий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5.5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Ємність акумулятора | 8 |
| Додаткові параметри | |
| Тип призначення | Садовий обприскувач акумуляторний (електричний) Vitals Sm 016m: 16л ранцевий |
- Ціна: 1 958 ₴



