Топ










Садовий обприскувач акумуляторний (електричний) NOWA OP 1512o 12л ранцевий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний садовий обприскувач NOWA OP 1512O об'ємом 12 літрів застосовується при обробці саду від шкідників та хвороб (гербіцидами та добривами), дезінфекції та інсектицидної обробки.
Іншою перевагою акумуляторного обприскувача (крім відсутності необхідності ручного підкачування) є стабільність тиску і відповідно рівномірне розпилення рідини.
Обприскувач має регулятор витрати рідини, що дозволяє регулювати витрату рідини, що розпорошується.
Ви завжди зможете стежити за рівнем заряду батареї завдяки вбудованого вольтметру в корпус акумуляторного обприскувача.
Особливості акумуляторного обприскувача NOWA OP 1512o:
- регулятор тиску;
- час роботи на одному заряді 7-8 годин
- енергоємний акумулятор 15 А * год (12 В);
- потужний насос.
Характеристики:
- Об'єм бака для препаратів, л 12
- Напруга акумуляторної батареї, В 12
- Ємність акумуляторної батареї, А*год 15
- Робочий тиск, МПа 0,25-0,45
- Габарити упаковки, мм 360х180х420
- Вага нетто/брутто, кг 4,1/4,5
Комплектація:
- Обприскувач
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowa |
| Країна виробник | Польща |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Довжина розпилювальної трубки | 101 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 4.1 кг |
| Колір | Зелений |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 2.8 літр/хв |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Стан | Новий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Ємність акумулятора | 15 |
| Додаткові параметри | |
| Тип призначення | Садовий обприскувач акумуляторний (електричний) NOWA OP 1512o 12л ранцевий |
- Ціна: 2 098 ₴




