Новинка










Краскопульт пневматичний HP MINI INTERTOOL PT-0301 : 130 л/хв, діаметр форсунки 0.5мм, 200 мл бачок
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневматичний фарбокопульт INTERTOOL PT-0301 відмінно зарекомендував себе як бюджетну модель для проведення фарбувальних, тонувальних та лакувальних робіт на невеликих поверхнях. Він сконструйований за технологією НР (High Pressure), що передбачає використання високого тиску з відносно низькою витратою повітря. Працювати з РТ-0301 зручно та легко за рахунок ергономічності дизайну та простоти конструкції. Краскопульт оснащений металевим бачком ємністю 200 мл, верхнім розташуванням та можливістю регулювання кута нахилу на 360о. Ця модель дуже економічна. При робочому тиску до 5 Атм витрата повітря не перевищує 130 л/хв. Форсунка діаметром 0,5 мм забезпечує рівномірне нанесення ЛКМ плоским та овальним факелом.
Особливості
- Плоский та овальний факел;
- Бачок із металу;
- Регульований кут нахилу бачка на 360о;
- Ідеально підходить для тонування, розкриття лаком та фарбування невеликих поверхонь;
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-0301
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Робочий тиск | до 5 атм. |
| Витрата повітря | до 130 л/хв |
| Діаметр форсунки | 0.5 мм |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Об'єм бачка | 200 мл |
| Розташування бачка | верхнє |
| Матеріал бачка | метал |
| Вага | 0,399 кг |
| Об'єм | 0,001960 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ємність бака розпилювача | 0.2 л |
| Вага | 0.39 кг |
| Витрата повітря | 130 літр/хв |
| Внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Діаметр сопла | 0.5 мм |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткові параметри | |
| Тип призначення | Фарбопульт пневматичний HP MINI INTERTOOL PT-0301: 130 л/хв, діаметр форсунки 0.5 мм, 200 мл бачок |
- Ціна: 448 ₴



