Топ
-10%






Цвях для степлера 25мм 1.0x1.25мм 5000шт/упак INTERTOOL PT-8625
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL PT-8625
| Тип | |
|---|---|
| Висота шпильки | 25 мм |
| Перетин дроту | 1x1.25 мм |
| Кількість в упаковці | 5000 од. |
| Сумісність | для PT- 1603 |
| Вага | 1,100 кг |
| Об'єм | 0,000269 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина цвяха | 25 мм |
| Додаткові параметри | |
| Тип призначення | Гводь для степлера PT-1603, PT-1612 25мм (18GA) 1.0*1.25м 5000шт/упак INTERTOOL PT-8625 |
- Ціна: 199 ₴

