Топ








Секатор садовий Palisad 200 мм : максимальний діаметр різу 15 мм 6054958
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Секатор - незамінний інструмент у процесі догляду за зеленими насадженнями, виноградом та квітами. Такий садовий помічник зможе без надмірних зусиль надати форму кущам, омолодити дерева та навіть зібрати урожай. Фіксатор та двокомпонентні ручки забезпечують якісну обрізку гілок та міцних пагонів. Гостро заточене лезо з тефлоновим покриттям запобігає утворенню корозії.
Характеристики
Форма леза: вигнута
Максимальний діаметр різу: 15.0 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palisad |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Секатор садовий Palisad 200 мм : максимальний діаметр різу 15 мм 6054958 |
- Ціна: 198 ₴

