Топ








Якісна електрична шабельна пила по дереву і металу (електроножівка) Edon RS-1050 : 1050 Вт, 2500 об/хв, хід пилки 22 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Пила ножівка (шабельна), призначена для різання пиломатеріалів, будівельних та меблевих плит на основі деревини (ДСП, ЦСП, МДФ і т.п.), листа та фасонного профілю зі сталі, кольорового металу, пластмаси та інших подібних матеріалів (крім азбестовмісних) за допомогою спеціального різального інструменту (ножовочного полотна).
Інструмент має функції повороту за допомогою ручки, електронного регулювання обертів та блокування випадкового вимкнення.
особливості:
- 100% мідна обмотка;
- Ефективна система охолодження;
- Захист від перевантаження.
Основні характеристики:
Номінальна напруга – 220 В.;
Частота – 50/60 Гц.;
Потужність - 1050 Вт.;
Частота подвійних ходів на холостому ході – 2500 об/хв.;
Глибина пропилу дерева – 150 мм.;
Глибина пропилу сталі – 6 мм.;
Хід пилки - 22 мм.;
Тип затиску - швидкознімний;
Захист від випадкового включення – Так;
Довжина мережевого кабелю – 1,8 м.
Комплектація:
Пила шабельна електрична - 1 шт.;
Шестигранний ключ – 1 шт.;
Пильне полотно – 2 шт.;
Комплект графітових щіток – 1 компл.;
Посібник з експлуатації – 1 шт.;
Упаковка – 1 шт.
Габаритний розмір: 51/19/12 см;
Вага нетто: 2,8 кг.
Інструмент має функції повороту за допомогою ручки, електронного регулювання обертів та блокування випадкового вимкнення.
особливості:
- 100% мідна обмотка;
- Ефективна система охолодження;
- Захист від перевантаження.
Основні характеристики:
Номінальна напруга – 220 В.;
Частота – 50/60 Гц.;
Потужність - 1050 Вт.;
Частота подвійних ходів на холостому ході – 2500 об/хв.;
Глибина пропилу дерева – 150 мм.;
Глибина пропилу сталі – 6 мм.;
Хід пилки - 22 мм.;
Тип затиску - швидкознімний;
Захист від випадкового включення – Так;
Довжина мережевого кабелю – 1,8 м.
Комплектація:
Пила шабельна електрична - 1 шт.;
Шестигранний ключ – 1 шт.;
Пильне полотно – 2 шт.;
Комплект графітових щіток – 1 компл.;
Посібник з експлуатації – 1 шт.;
Упаковка – 1 шт.
Габаритний розмір: 51/19/12 см;
Вага нетто: 2,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 22 мм |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Глібіна пропилу дерева | 150 мм |
| Глибина пропилу сталі | 6 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 1.8 м |
| Додаткові параметри | |
| Тип призначення | Якісна електрична шабельна пила по дереву і металу (електроножівка) Edon RS-1050 : 1050 Вт, 2500 об/хв, хід пилки 22 мм |
- Ціна: 1 914 ₴

