


Пила ланцюгова електрична (електропила) Forte FES26-40 : 2.6 кВт, шина 40см
Опис
Електропилка ланцюгова Forte FES26-40
Електропилка ланцюгова Forte FES26-40 - високоякісний та потужний інструмент для професійного та аматорського використання. Підійде для догляду за садом, заготівлі дров, для зрізання сучків та багато іншого. Комфортне використання гарантовано компактними розмірами та невеликою вагою. Ергономічний дизайн та міцний корпус забезпечують тривалий термін експлуатації. Особливості Миттєва зупинка ланцюга менше 0.12 секунд Гальма ланцюга Місткість бачка для змащування 0,16 л. Автоматична мастила ланцюга Блокування кнопки увімкнення Поздовжнє розташування двигуна в електропилі
особливості:
- Висока потужність
- Легкий старт
- Підвищений ресурс двигуна за рахунок поздовжнього розташування
- Надійний маслонасос
- Ефективна антивібраційна система
- Висока швидкість ланцюга для легкого різання
- Високоякісний протиударний пластик
- Миттєва зупинка ланцюга менше 0.12 секунд
- Система безпеки: електричні та механічні гальма ланцюга, блокування випадкового включення
Характеристики
Вага
- 6 кг
Виробник
- Forte
Габарити
- 470x280x300
Гарантія
- 1 рік
Довжина шини
- 40 см
Комплектація
- ПилаШинаЛанцюгІнструкціяГарантійний талон
Країна походження
- Китай
Потужність
- 2600 Вт
Тип
Тип живлення
- Мережа
Швидкість обертання ланцюга
- 13.1 м/с
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.1 м/сек |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові параметри | |
| Тип призначення | Пила ланцюгова електрична (електропила) Forte FES26-40 : 2.6 кВт, шина 40см |
- Ціна: 3 599 ₴

