Топ










Потужний акумуляторний тример PROFI-TEC PGT1520BL POWERLine : з АКБ 2 шт-20V 2.0 Ah+ЗП, 11000 об/хв, диск 15 см, ніж
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Акумуляторний тример PROFI-TEC PGT1520BL POWERLine
Акумуляторний тример PROFI-TEC PGT1520BL – відмінний вибір для тих, хто шукає потужний, надійний та зручний у використанні інструмент для обрізки трави та рослин навколо будинку. Завдяки широкому діапазону функцій та можливостей, цей триммер може бути використаний для вирішення різних завдань по догляду за садом та присадибною ділянкою.
Особливості акумуляторного тримера PROFI-TEC PGT1520BL:
- Зручна, компактна, збалансована конструкція;
- Металева телескопічна штанга;
- D-подібна рукоятка на штанзі можерегулюватися під кутом;
- Регулювання нахилу косіння на 90°;
- Захисний кожух захищає користувача від трави,що розлітається в процесі роботи;
- Нижнє розташування двигуна робить інструментбільш збалансованим;
- Цифровий дисплей відображає зарядакумулятора;
- Витривалий двигун, простий для самостійного обслуговування, ефективно охолоджується при функціонуванні;
- Функція підрівнювання краю газону;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
- Акумуляторний тример PROFI-TEC PGT1520BL;
- Акумулятори PT2020 (2.0 Аг) ×2;
- Зарядний пристрій;
- Каучукові ножі ×6;
- Металеві ножі ×2;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
|
Характеристики |
|
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | щітковий |
| Тип ручки: | D-подібна |
| Тип штанги: | телескопічна, регульована |
| Діаметр диска: | 150 мм |
| Кількість обертівхолостого ходу: | 0 – 11000 об/хв |
| Ріжучий елемент: | ніж / багатозуба фреза |
| Вага нетто / брутто: | 2,1 / 3,7 кг |
| Габарити упаковки: | 940×200×110 мм |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 150 мм |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Ширина скошування ножа | 150 мм |
| Штанга | телескопічна, регульована |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Комплектація | |
| Ножі | Каучукові ножі ×6; Металеві ножі ×2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип призначення | Потужний акумуляторний тример PROFI-TEC PGT1520BL POWERLine : з АКБ 2 шт-20V 2.0 Ah+ЗП, 11000 об/хв, диск 15 см, ніж |
- Ціна: 4 379 ₴






