




Потужна ручна акумуляторна ланцюгова пила AL-FA ALCMCS8-21V: з АКБ 21V 2.0 Аh, шина 20 см, вага 1.4 кг
ОПИС
Акумуляторна ланцюгова мініпила AL-FA ALCMCS8-21V / Безщітковий двигун
Акумуляторна ланцюгова мініпила AL-FA ALCMCS8-21V – це універсальний веткоріз для обрізання дерев та чагарників, для рубки та подрібнення садових відходів та для невеликого будівництва з дерева.
Справляється акумуляторна ланцюгова пилка із завданнями різної складності. Вона ріже як сиру деревину, і суху. Завдяки цьому акуратно та якісно розпилюють будматеріали для будівництва альтанок, облаштування лав, столів тощо. Як незалежно від стаціонарних джерел харчування дальність роботи не обмежена нічим.
Мініпила AL-FA з пилковою напрямною шиною 20 см для високої продуктивності та потужних пропилів. Гілкоріз має нековзну ручку управління для ідеальної ергономіки. Заміна ланцюга легка та без інструмента, гнучка захисна кришка для безпечної роботи.
Ланцюг та зручний кейс для зберігання та транспортування. Зручність роботи правою чи лівою рукою, ідеальний варіант для чоловіків та жінок для робіт у саду, домашньому господарстві, обрізання дерев, гілок, бруса діаметром до 10 см. До 80 різок гілок діаметром 4 см на 1 заряді акумуляторної батареї.
Особливості акумуляторної ручної ланцюгової пилки AL-FA ALCMCS8-21V:
ніяких токсичних вихлопів, тому працювати безпечно як на вулиці, так і у приміщенні;
комфортний для користувача та навколишній рівень шуму;
вимагає мінімального технічного обслуговування, що економить час та фінанси;
тривалий термін експлуатації завдяки низьким вібраційним коливанням;
тримачі обладнані антиковзними накладками;
ХАРАКТЕРИСТИКА
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Акумулятор | LI-ION 21V 2.0Ah |
| Вага | 1,4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 8 дюймів / 20см |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Час зарядки | 1,5 години |
| Швидкість ланцюга: | 24 м/с |
| Швидкість обертання | 2850 об/хв |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 200 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Кількість обертів | 2850 об/хв |
| Максимальний діаметр різання | 140 мм |
| Робоча довжина | 150 мм |
| Швидкість ланцюга | 24 м/с |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| комплектациї | 2 шини 2 ланцюги |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Призначення пили (ножівки) | для дерева |
| Напруга акумулятора | 21 |
| Споживана потужність | 1000 |
| Тип призначення | Потужна ручна акумуляторна ланцюгова пила AL-FA ALCMCS8-21V: з АКБ 21V 2.0 Аh, шина 20 см, вага 1.4 кг |
- Ціна: 2 994 ₴


