Топ










Якісний ніж пожежника, рятувальний ніж kwb (14710)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огляд
Ніж пожежника, рятувальний ніж kwb (14710)
Професійний аварійний інструмент, що ідеально підходить для автомобіля для порятунку після аварії, з 90-міліметровим викидним лезом з нержавіючої сталі. Для розбиття скла, розрізання ременя безпеки, затискач для ременя та алюмінієвий корпус ручки із символом пожежного департаменту.
Характеристики
|
Бренд |
KWB |
|
Артикул |
14710 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kwb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал леза | 440A |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 190 мм |
| Особливості | склобій стропоріз |
| Тип призначення | Якісний ніж пожежника, рятувальний ніж kwb (14710) |
- Ціна: 495 ₴



