




Потужна циркулярна пила Vitals Master Rg 2320HFas : 2000 Вт, диск 235 мм циркулярна пила (152887)
ОПИС
Циркулярна пила Vitals Master Rg 2320HFas
Ручна циркулярна пила Vitals Master Rg 2320HFas - надійний електричний інструмент, призначений для акуратного виконання поздовжніх та косих пропилів. Даний виріб безпечно і з високим комфортом розпиляє не тільки ДСП, ДВП, деревину м'яких і твердих порід, але і пластмаси, полімери, оргскло та інші матеріали.
Модель має потужний двигун номінальною потужністю 2000Вт. Для безпечного пуску двигуна високої потужності модель оснащена плавним пуском, що усуває ривки інструменту при пуску. Максимальний діаметр відрізного диска складає 235 мм. Посадковий діаметр дорівнює 25,4 мм.
Пила циркулярна Vitals Master Rg 2320HFas має багато особливостей, які збільшують точність робіт та підвищують безпеку використання, а саме:
- Алюмінієва база – висока точність поверхні, висока жорсткість;
- Плавний пуск – відсутність ривків при пуску;
- Лазерний покажчик різання – точне розпилювання заготовки;
- Прогумований мережевий кабель 4 метри – свобода від розетки та гнучкість кабелю;
- Потужний двигун 2000 Вт;
- Глибина пропилу під (90°) 83 мм.
Офіційна гарантія на території України складає 36 місяців.
Особливості циркулярної пили Vitals Master Rg 2320HFas
- плавний пуск;
- регулювання глибини та кута пропила;
- лазерний покажчик;
- алюмінієва база;
- прогумований кабель електроживлення - 4 метри.
Характеристики на Пила циркулярна Vitals Master Rg 2320HFas
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Частота обертів холостого ходу, об/хв | 4700 |
| Діаметр відрізного диска, мм | 235 |
| Посадковий діаметр, мм | 25,4 |
| Кут нахилу відрізного диска, град | 0–45 |
| Максимальна глибина пропилу (90 град), мм | 83 |
| Максимальна глибина пропилу (45 град), мм | 62 |
| Габарити упаковки, мм | 395х280х220 |
| Вага нетто/брутто, кг | 7,0 / 7,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина пропілу | 83 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Паралельний упор | Так |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу відрізного диска, град | 0-45 |
| Максимальна глибина пропилу під кутом 45° | 62 мм |
| Максимальна глибина пропилу під кутом 90° | 83 мм |
| Прогумований мережевий кабель | 4 м |
| регулювання глибини та кута пропила | Да |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові параметри | |
| Тип призначення | Потужна циркулярна пила Vitals Master Rg 2320HFas : 2000 Вт, диск 235 мм циркулярна пила (152887) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавний пуск | Да |
- Ціна: 5 889 ₴






