Топ










Потужний акумуляторний тример Redbo AGT-20BL : з АКБ 2 шт-20V 4.0 Ah (0723)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний тример Redbo AGT-20BL – відмінний вибір для тих, хто шукає потужний, надійний та зручний у використанні інструмент для обрізки трави та рослин навколо будинку. Завдяки широкому діапазону функцій та можливостей, цей триммер може бути використаний для вирішення різних завдань по догляду за садом та присадибною ділянкою.
Особливості акумуляторного тримера Redbo AGT-20BL :
- Зручна, компактна, збалансована конструкція;
- Металева телескопічна штанга;
- D-подібна рукоятка на штанзі можерегулюватися під кутом;
- Захисний кожух захищає користувача від трави,що розлітається в процесі роботи;
- Нижнє розташування двигуна робить інструментбільш збалансованим;
Комплект поставки:
- Акумуляторний тример Redbo AGT-20BL ;
- Акумуляторна батарея 4.0 Аг х2шт;
- Зарядний пристрій;
- Додаткове обладнання;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
- Виробник: Redbo
- Напруга акумулятора: 20 В
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип ручки: D-подібна
- Діаметр покосу ліскою: 300 мм
- Діаметр покосу ножем: 225мм
- Діаметр победітового диска: 225мм
- Діаметр ліски: 1,2 - 2 мм
- Кількість обертів холостого ходу: 0 – 4500 об/хв
- Довжина телескопічної штанги: 90-120 см
- Вага нетто: 3,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redbo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Ширина скошування ножа | 225 мм |
| Довжина телескопічної штанги | 90-120 см |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Потужний акумуляторний тример Redbo AGT-20BL : з АКБ 2 шт-20V 4.0 Ah (0723) |
- Ціна: 3 240 ₴





