Топ




Кутова шліфмашина (болгарка) Felso GL1250
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашина 125мм GL1250 Felső
Кутова шліфувальна машина 125мм GL1250 Felső призначена для різання, шліфування та інших видів обробки різних поверхонь. Її можна використовувати як в домашніх умовах, так і в майстерні.
Для даної моделі підходить круг діаметром 125 мм, що дозволяє робити неглибокий різ куточків, труб, плитки та інших матеріалів. Даний розмір є найбільш поширеним і підходить для виконання переважної більшості завдань. Кутова шліфувальна машина має досить високу потужність - 1250 Вт і розвиває швидкість обертання до 11 000 об. /хв.
Малогабаритна конструкція має невелику вагу, що дозволяє без проблем його транспортувати, зберігати і проводити роботи в маленьких приміщеннях і навіть на висоті.
Характеристики болгарки GL1250:
- Тип - кутова (болгарка)
- Споживана потужність – 1250 Вт
- Максимальна кількість обертів – 11000 об/хв
- Максимальний діаметр диска – 125 мм
- Живлення мережі - 220 В, 50 Гц
- Довжина кабелю – 3 м
- Гарантійний термін – 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість оборотів | 11000 |
- Ціна: 1 732 ₴

