Топ
-16%




Кутова шліфмашина (болгарка) 180мм Felső GL1950SE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина 180мм GL1950SE
Felső призначена для різання, шліфування та інших видів обробки різних поверхонь. Її можна використовувати як в домашніх умовах, так і в майстерні.
Для даної моделі підходить круг діаметром 180 мм, що дозволяє робити неглибокий різ куточків, труб, плитки та інших матеріалів. Даний розмір є найбільш поширеним і підходить для виконання переважної більшості завдань. Кутова шліфувальна машина має досить високу потужність - 1950 Вт, розвиває швидкість обертання до 11 000 об. /хв.
Малогабаритна конструкція має невелику вагу, що дозволяє без проблем його транспортувати, зберігати і проводити роботи в маленьких приміщеннях і навіть на висоті.
Характеристики болгарки GL1950SE:
- Тип - кутова (болгарка)
- Споживана потужність – 1950 Вт
- Максимальна кількість обертів – 10500 об/хв
- Регулятор обертів - є
- Максимальний діаметр диска – 180 мм
- Живлення мережі - 220 В, 50 Гц
- Довжина кабелю – 3 м
- Гарантійний термін – 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felso |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 5.8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість оборотів | 10500 |
- Ціна: 2 805 ₴

