Топ










Потужна ланцюгова акумуляторна пила EDON ACS-42/16BL OL : з АКБ 2-шт 20V 4.0 Ah, шина 30 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пила EDON ACS-42/16BL OL- використовується для підрізування гілок та спилювання молодих дерев. Крім догляду за садовими деревами пила стане чудовим помічником для любителів полювання, риболовлі та активного відпочинку на природі. Пила не призначена для валки дерев. Інструмент має сучасний дизайн, простий та надійний у роботі, зручний у побутовому обслуговуванні та прослужить довгий час.
Особливості акумуляторної ланцюгової пили EDON ACS-42/16BL OL:
- Зручний та ергономічний дизайн;
- Швидкість пиляльного ланцюга 5 м/с;
- Витривалий безщітковий двигун;
- Високоякісні шина та ланцюг;
- Тривалий термін служби;
- Кнопка блокування від випадкового включення;
- Автоматичне змащення пиляльного ланцюга;
- Безключове регулювання натягу ланцюга;
- Рукоятка ергономічної форми повністю покрита спеціальною гумою;
- Низький рівень шуму та вібрації.
Вся лінійка інструментів EDON ACS-42/16BL OL сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
ХАРАКТЕРИСТИКА
Тип акумулятора: Li-Ion
Напруга акумулятора: 20 В
Тип двигуна: безщітковий
Габарити упаковки: 530×285×140 мм
Матеріал ланцюга: високовуглецева сталь
Швидкість ланцюга: 5 м/с
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Максимальний діаметр різу | 150-250 мм |
| Об'єм оливного бака | 0.1 л |
| Система змащення ланцюга | масляна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Призначення пили (ножівки) | для дерева |
| Тип призначення | Потужна ланцюгова акумуляторна пила EDON ACS-42/16BL OL : з АКБ 2-шт 20V 4.0 Ah, шина 30 см |
- Ціна: 3 787 ₴



