




Професійна акумуляторна шабельна пила Makita DJR189Z : без АКБ, безщіткова
Акумуляторна шабельна пила Makita DJR189Z (без АКБ)
Акумуляторна шабельна пила Makita DJR189Z — це потужний та компактний інструмент, призначений для ефективного різання дерева, металу та пластикових труб. Вона оснащена безщітковим двигуном Makita BL, що забезпечує високу ефективність та тривалий термін служби.p>
Акумуляторна шабельна пила Makita DJR189Z (без АКБ): Акумуляторна шабельна пила Makita DJR189Z (без АКБ):
переваги
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Довжина робочого ходу | 22 мм |
| Частота холостого ходу | 0 - 3100 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 255 мм |
| Глибина розпилу труб (90°) | 130 мм |
| Глибина розпилу круглих труб | 130 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 88 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 99 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: пиляння по дереву | 9 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Вага відповідно до EPTA | 2,2-2,5 кг |
Акумуляторна шабельна пила Makita DJR189Z (без АКБ):
комплектація
Картонна коробка
Акумулятор, кейс для транспортування та зарядний пристрій не входять до комплекту поставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Розмір ходу полотна | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Максимальна глибина пропилу (дерево): | 255 мм |
| Максимальна глибина пропилу (труб 90°): | 130 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Професійна акумуляторна шабельна пила Makita DJR189Z : без АКБ, безщіткова |
- Ціна: 10 000 ₴





