Новинка
-10%










Лазерний нівелір PROFI-TEC PGL 4D 1640 (40 м, 16 ліній, зелений промінь)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерний нівелір PROFI-TEC PGL 4D 1640 – це професійний прилад для нівелювання, який дозволяє побудувати похилі, вертикальні та горизонтальні лінії за допомогою обертання лазера, використовується у будівельній, промисловій, архітектурній сферах та побутовому будівництві.
Особливості лазерного нівеліру PROFI-TEC PGL 4D 1640:
- Міцний корпус та захист від пилу та водних бризок IP54;
- Точність лазерного рівня – ± 0.3 мм/м;
- Фіксація на штативі із різьбленням 1/4″;
- Акумулятор 4800 мА·год забезпечує максимальний час роботи 6 годин;
- Пульти дистанційного керування;
- Можливість роботи з приймачем;
- Індикатор перевищення нахилу лазера по вертикалі або горизонталі більш ніж на 3°;
- Функція побудови похилих ліній;
- Фіксація маятникового механізму;
- Зелений колір лазерного променя дозволяє комфортно працювати навіть в умовах яскравого освітлення;
- Робочий діапазон становить до 40 м.
Комплект поставки:
- Лазерний нівелір PROFI-TEC PGL 4D 1640;
- Пульт дистанційного керування ×2;
- Акумуляторна батарея ×2;
- Зарядний пристрій;
- Ліфт-платформа;
- Комплект для магнітного кріплення на стіну;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
ХАРАКТЕРИСТИКА
| Колір лазерного променя |
зелений |
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Довжина лазерної хвилі |
515 нм |
||||||||||||
| Робочий діапазон |
40 м |
||||||||||||
| Кількість променів |
16 шт. |
||||||||||||
| Джерело живлення |
акумулятор |
||||||||||||
| Напруга акумулятора |
3,7 В |
||||||||||||
| Тип акумулятора |
Li-ion |
||||||||||||
| Ємність акумулятора |
4800 мА·год |
||||||||||||
| Максимальний час роботи |
6 год |
||||||||||||
| Різьбове з’єднання |
1/4″ |
||||||||||||
| Похибка вимірювання |
±0,3 мм/м |
||||||||||||
| Діапазон вирівнювання/компенсації |
±3° </td> tr>Діапазон робочої температури |
|
від -10 до +40 °С Клас лазера |
|
II Клас захисту |
|
IP54 Вага каркас / комплект |
|
0,6 / 2,6 кг Габарити упаковки |
|
340×300×140 мм Гарантія |
|
24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Колір лазера | Зелений |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Лазерний діод | 515 нм |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Робочий діапазон | 40 м |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Максимальний час роботи | 6 годин |
| Додаткові функції | |
| Робота в похилому положенні | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість променів | 16 шт. |
| Нарізне з'єднання | 1/4" |
| Додаткові параметри | |
| Тип призначення | Лазерний нівелір PROFI-TEC PGL 4D 1640 (40 м, 16 ліній, зелений промінь) |
- Ціна: 4 799 ₴






