Топ
-20%






Акумуляторна безщіткова ланцюгова пила TEX.AC TAOE-S12BL : без АКБ і ЗП, шина 30см (TAOE-S12BL)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна пила Tex.AC TAOE-S12BL — це зручний та мобільний інструмент для роботи в саду, на дачі або в господарстві. Завдяки бездротовому живленню та безщітковому двигуну вона поєднує високу продуктивність, надійність і простоту у використанні.
Tex.AC TAOE-S12BL — це ідеальний вибір для тих, хто хоче отримати , надійний та сучасний інструмент для щоденних задач без зайвих складнощів.
Характеристики
| Характеристики Tex.AC TAOE-S12BL | |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга акумулятора (В) | 20 |
| Місткість акумулятора (А\год) | - |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Плавний пуск | Має |
| Миттєва зупинка ланцюга | Має |
| Аварійне гальмо | Має |
| Автоматичне змащування ланцюга | Має |
| Система натягу ланцюга | Безключева |
| Кількість батареї для роботи | 1 |
| Максимальна швидкість ланцюга (м/с) | 12 |
| Максимальна швидкість ланцюга (об.хв) | 8000 |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Довжина шини (мм) | 300 |
| Об'єм масляного бака (мл) | 160 |
| Вага (кг) | 3,2 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC TAOE-S12BL | |
| Шина | 1шт |
| Ланцюг | 1шт |
| Інструкція з експлуатації | Так |
| Гарантійний талон | Так |
| Акумулятор та зарядний | Не входить до комплекту |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Tex.AC |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові параметри | |
| Тип призначення | Акумуляторна безщіткова ланцюгова пила TEX.AC TAOE-S12BL : без АКБ і ЗП, шина 30см (TAOE-S12BL) |
- Ціна: 2 260 ₴

