Топ










Професійний електричний лобзик по дереву в кейсі Metabo STEB 65 Quick : 450 Вт (601030500)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лобзик Metabo STEB 65 Quick новий легкий професійний лобзик (випущений на ринок восени 2015 року) призначений для нескладних розпилювальних робіт. Відрізняється прекрасним балансом функціональності / продуктивності і ціни.Модель має повний набір необхідних, для професійної роботи, функціональності - швидка зміна полотен, регулювання обертів, маятниковий хід і відмінна ергономіка.
Особливості Metabo STEB 65 Quick
- Невелика вага, компактні габаритні розміри і добре продумана ергономіка. М'які гумові накладки на ручці з рельєфною поверхнею дозволяють комфортно тримати інструмент в руці і повністю його контролювати в процесі роботи.
- Полотна кріпляться за допомогою затиску Metabo Quick - всього одним важелем, без використання додаткових інструментів за частки секунди Ви можете легко зняти і поставити потрібне полотно.
- Лобзик Metabo STEB 65 Quick підходить для роботи з матеріалами, що володіють різними властивостями, завдяки системі регулювання обертів. За допомогою коліщатка, Ви задаєте максимальну швидкість руху полотна визначаючи, тим самим, найбільш ефективний режим роботи інструменту.
- 4-х ступінчастий маятниковий хід дозволять знайти оптимальний баланс між швидкістю різу і чистотою пропила.
- Відключається функція здування тирси забезпечує гарні огляд зони пропила.
- Стандартний, 28 мм, патрубок для підключення пилососа і організації ефективної системи відведення тирси.
- Литий алюмінієвий підошва з можливістю регулювання кута нахилу в діапазоні +/- 45 °.
- Шестигранний ключ регулювання підошви зручно зберігається в спеціальному відділенні.
- Кабель живлення довжиною 2,5 метра.
Комплектація Metabo STEB 65 Quick
- захисне скло
- шестигранний ключ
- кейс
Технические характеристики
- Споживана потужність 450 Вт
- Потужність, що 230 Вт
- Частота холостого ходу 600 - 3000 об / хв
- Хід пильного полотна 18 мм
- Сходинки маятникового ходу 4
- Максимальна товщина різу:
стали 6 мм
кольорового металу 18 мм
дерева 65 мм - Вага без мережевого кабелю 1,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 18 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Додаткові параметри | |
| Тип призначення | Професійний електричний лобзик по дереву в кейсі Metabo STEB 65 Quick : 450 Вт (601030500) |
- Ціна: 3 143 ₴





